Це належить окупантам! Україна оголосила бойкот російським товарам

Категория: Новости

Акція економічного патріотизму проходить під лозунгом: «Не купуй товари країни-агресора! Зміни їх на рідні, українські. Нехай наші гроші працюють на відновлення нашої економіки, а не йдуть Путіну!»

Все більше жителів нашої країни оголошує бойкот товарам , які виробляє «країна-побратим» — Росія. Схожі акції уже прокотилися хвилею містами України ще в минулому, 2013 році. Причиною тому стало блокування українських товарів на їх ввезення в Росію. Тоді, в знак протесту, на вулиці міст виходила молодь з транспарантами, на яких зображена перекреслена озлоблена матрьошка. Подібні акції проводились у багатьох країнах світу, але в жодній вони не набули такого розголосу, як в Україні. Причини тому зрозумілі всім. Ситуація загострилась, українці всіма методами відстоюють свою незалежність та скидають з себе ярмо російської опіки.
wI_D-f6FtR8 

Чорний список товарів: 460-469

Деякі магазини на заході та в центрі України свідомо відмовились від поставок російських товарів. Чаї, алкогольні напої, побутову хімію, виготовлену на російських заводах, приймають з полиць, заміняючи на товари вітчизняних виробників, якість яких не гірша, а подекуди й набагато краща. Наприклад, у Швеції практика відмови від закордонних товарів взята за основу в підтримку вітчизняного виробника.

Відтепер в чорному списку українців товари з першими цифрами коду 460-469. Жителі регіонів України стверджують, ще не хочуть віддавати зароблені гроші на благо та розвиток окупантів.
Власники магазинів переконують, що суттєво нічого не втратять, відмовившись від продукції 460-469, на полицях таких товарів близько 20%. Більше того, якщо на їх місці з’являться нові та якісні товарі з українським кодом, то будуть в виграші.

Активісти закликають всіх небайдужих громадян долучитись до бойкоту з призивом не купувати російську продукцію, або ту продукцію, дистриб’ютором якої є Росія. Асоціація постачальників закликає дистриб’юторів і торгові марки піти на зустріч українському народу і відмовитись від товарів, податкові вирахування з яких йдуть на фінансування армії, що захопила частину наших територій.

Альтернатива російським товарам

Активісти пропонують альтернативу всім російським товарам. Наприклад, російські соки «Фруктовый сад», «Сады Природы» і мінеральну воду «Ессенутуки» поміняти на напої вітчизняного виробництва — «Наш сік», «Оболонь», «Росинка». Заправляти авто на українських заправках «Окко» та «Укрнафта», а не на російських – «ЛУКойл». Замість солодощів «Красный Октябрь» купувати «Малютка». А креми та засоби особистої гігієни купувати із числа «Царство Ароматів» та «Магія Трав», викресливши зі списку «Черный жемчуг» та «Чистую линию».


Опубликовано: 19.03.14

Оставить комментарии: