Що являє собою Єгипетський All-Inclusive

Категория: Другие страны

тури Єгипет

За системою «All inclusive» працюють не лише готелі в Єгипті, а й в Туреччині, Тунісі і інших спекотних країнах. Вона розрахована на багаточисельних туристів, які приїжджають провести свою відпустку біля теплого моря в екзотичній місцевості.

Що таке All inclusive?

All inclusive може включати в себе шведський стіл (сніданок, обід, вечеря), алкогольні та безалкогольні напої в необмеженій кількості, а також додаткове харчування.

Вибираючи тур для відпочинку, найперше потрібно звернути увагу на зірковість готелю. Від цього показника залежить якість і особливості послуг, що надаються.

Заклади з 2 та 3 зірками приваблюють гостей своєю доступною ціною. Одноманітне меню та суто місцеві напої завжди знаходять своїх прихильників. Міні-бар в номерах поповнюють лише безкоштовною водою.

Чотирьохзіркові готелі безкоштовно надають спортзал и джакузі, на пляжі може працювати кафе, а біля басейну – бар.

Найкращим варіантом буде відпочинок в п’ятизірковому готелі, адже там безкоштовне майже все. Цілий день можна безперервно харчуватись: перший та другий сніданки, закусочна біля моря, морозиво, смачна та ситна вечеря. Деякі заклади надають безкоштовно свіжовичавлені соки.

Однією з основних переваг «Все включено» являється економія. Хоча вартість туру та набір послуг буде залежати від країни, яку обрав турист.

Відпочинок в Єгипті

Щорічно відпочиваючим надаються різноманітні туристичні тури. Єгипет – це країна, де можна гарно відпочити, при чому добряче зекономити. Єгипетський All Іnclusive може включати не лише харчування тричі на день і безліч напоїв, а й масаж, візит до сауни, рушники, парасольки та шезлонги на пляжі.

Система «Все включено» — це ідеальний варіант для всіх, хто бажає розслабитись та не думати про деталі. В розпорядженні відпочиваючого будуть ресторани, екскурсії та різноманітні розваги. Крім цього, в самому готелі можна ознайомитись заздалегідь із списком місцевих історичних та архітектурних пам’яток та самостійно обрати екскурсійний маршрут.

На території готелі можливо знайти все, що потрібно: від магазинів до салонів спа-процедур. Біля деяких п’ятизіркових закладів розташовані по декілька тенісних кортів, дитячі майданчики, фітнес-центри та дискотеки.


Опубликовано: 29.04.15

Оставить комментарии: